Karrier, álláslehetőségek

Hévíz-Balaton Airport Kft. állást hirdet Repülőgépkiszolgáló eszközkezelő munkakör betöltésére

Jogviszony időtartama: Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Főbb feladatok, munkafolyamatok:
  • Speciális repülőgépkiszolgáló eszközök vezetése, mozgatása
  • Jégtelenítés, üzemanyag feltöltés, vízfeltöltés
  • A kiszolgáló eszközök műszaki állapotának ellenőrzése, meghibásodás esetén jelentés a vezető felé, részvétel a javításban
  • Az utas- és áruszállító repülőgépek kiszolgálásának segítése, poggyászok rakodása kézi- és gépi erővel
  • Egyéb munkafolyamatokban való részvétel

Pályázati feltételek:
  • Középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány, büntetlen előélet
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság, precizitás
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség
  • Repülőgépekhez igazított munkaidő beosztás (esetenként korai kezdés, késő esti végzés)

Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • C és E kategóriás jogosítvány
  • Nehézgép/Emelőgép kezelői végzettség
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, szükség esetén túlóra fizetése, Cafetéria
  • Stabil, növekedési fázisban lévő vállalati háttér
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaruha
  • Azonnali munkakezdés

Pályázatok benyújtásának módja: Várjuk fényképes Önéletrajzát és egy motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével személyesen a Repülőtéren (Sármellék, Repülőtér Külterület), elektronikus úton az info@hevizairport.com email címre, vagy postai úton a "Hévíz-Balaton Airport Kft. 8391 Sármellék, Repülőtér" címre.

Határidő: 2021. augusztus 1.

Fiatalos csapatunkba várjuk agilis kollégánkat!

Az állással kapcsolatban bővebb információt Farkas Ádám HR vezető nyújt a +36 70 522 5229 telefonszámon.

Utolsó módosítás: 2021. Július 19.